info
عکس ایستگاه اتوبوس روگذر حرم مطهر
category

ایستگاه اتوبوس روگذر حرم مطهر محله پایین خیابان، مشهد

ایستگاه اتوبوس
3.5
2 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس روگذر حرم مطهر

ایستگاه اتوبوس روگذر حرم مطهر (ایستگاه اتوبوس) در محله پایین خیابان مشهد و بلوار طبرسی جنوبی، بین خط ویژه و طبرسی 1 واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله پایین خیابان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی شارستان، حرم مطهر امام رضا، نقاره خانه، مجموعه موزه های آستان قدس رضوی و پاساژ رضا و همچنین پارکینگ شبانه‌روزی فروزان، بنیاد پژوهشهای اسلامی آستان قدس رضوی، چایخانه حضرت رضا علیه‌السلام، بست شیخ طبرسی و گنبد خشتی امامزاده غیاث الدین محمد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس روگذر حرم مطهر مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس روگذر حرم مطهر مشهد است که در محله پایین خیابان قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار طبرسی جنوبی، بین خط ویژه و طبرسی 1 می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس روگذر حرم مطهر مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس کاظم نژاد قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس روگذر حرم مطهر مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده روگذر حرم مطهر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید محسن حججی
  بلوار 17 شهریور، بلوار شهدای حج، بین میدان شهید محسن حججی و شهدای حج 8
 • ایستگاه اتوبوس مرکز بهداشت وحدت
  شهید نواب صفوی، میدان شهدای مسجد گوهرشاد - پنجراه، بعد از زیرگذر پنجراه
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید محسن حججی
  شهید نواب صفوی، بلوار شهید حاج حسنی کارگر، بین میدان شهید محسن حججی و حاج حسنی 4
 • ایستگاه اتوبوس میدان امیرالمومنین
  بلوار امیرالمومنین، بین امیرالمومنین 5 و میدان امر معروف
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 03 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس روگذر حرم مطهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 03 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس روگذر حرم مطهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس روگذر حرم مطهر ندارد.
  neshan logo