info
عکس بانک ملی
category

بانک ملی محله پاسداران، حمیدیا

درباره‌ی بانک ملی

بانک ملی (بانک) در محله پاسداران حمیدیا و خیابان ایثار واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مکان یکی از چهار بانک در محله پاسداران حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوتیک فول برند و همچنین عمارت ناجی، کافه شمس العماره، خودپرداز بانک ملی، مبلمان عرشیا و سازمان همیاری شهرداری‌های استان یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک ملی حمیدیا

بانک ملی حمیدیا را می‌توانید در شهر حمیدیا، محله پاسداران پیدا کنید. بانک ملی حمیدیا را می‌توان از بانک‌های خوب محله پاسداران برشمرد. بانک‌های دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند، بانک ملی ایران، بانک ملت شعبه حمیدیا و بانک رفاه هستند. این بانک از طریق خودپرداز هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک ملی حمیدیا برویم؟

برای رفتن به این بانک می‌توانید از وسایل حمل‌ونقل عمومی کمک بگیرید. ایستگاه اتوبوسی که در نزدیکی بانک ملی حمیدیا قرار دارد، ایستگاه اتوبوس اورژانس صدوقی است.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید از بهترین مسیر به این بانک بروید. علاوه بر این، اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک، اطلاعاتی هستند که شما می‌توانید از طریق نشان به دست آورید. یادتان باشد اگر به بانک ملی حمیدیا مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

شما در ادامه می‌توانید اطلاعات دقیق و ساعت کاری بانک ملی حمیدیا را ببینید. برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را نیز در ادامه فهرست کرده‌ایم.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک ملی واقع شده‌اند:

 • بانک ملی ایران
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی نوزدهم و دشتی بیست و یک
 • بانک ملت شعبه حمیدیا
  بلوار شهید دشتی، دشتی 33
 • بانک رفاه
  (5.0)
  بلوار شهید دشتی، بین زیر گذر ابوذر و دشتی هفتم
 • بانک رسالت مشاوره
  (5.0)
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی بیست و سه و خیابان ایثار
 • بانک تجارت شعبه حمیدیا
  (4.0)
  بلوار شهید دشتی، دشتی بیست و یک
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط shokri (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک ملی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک ملی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک ملی ندارد.
  location استان یزد، حمیدیا، بلوار شهید دشتی، خیابان ایثار، بین کشاورز و پاسداران 20
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo