عکس ایستگاه اتوبوس ابریشم
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس ابریشم (محله تختی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید رجایی، شهید پیراینده، بین مهاجر و تختی

موقعیت ایستگاه اتوبوس ابریشم در محله تختی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ابریشم (ایستگاه اتوبوس) در محله تختی تهران و خیابان شهید پیراینده واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و چهار ایستگاه اتوبوس در محله تختی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مدائن و همچنین درمانگاه تخصصی و شبانه‌روزی یاس، بانک کتاب طهران جنوب، آبمیوه بهشت، قنادی صفا و شرکت گاز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابریشم

ایستگاه اتوبوس ابریشم یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله تختی خیابان شهید پیراینده قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید رجایی، شهید پیراینده، بین مهاجر و تختی واقع شده است. ایستگاه اتوبوس ابریشم محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید بخارایی قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس طالعی قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابریشم و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید رجایی، شهید پیراینده، بین مهاجر و تختی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابریشم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حمزه
  رجایی، طباطبایی، یاخچی آباد، بین حمزه و زلف خانی
 • ایستگاه اتوبوس فلکه سوم خزانه
  بخارایی، بین درشتی و بهرامی
 • ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم خزانه
  بخارایی، بین برادران حیدری و صالحی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه سیزده ابان
  رجایی، طباطبایی، یاخچی آباد، بین حمزه و زلف خانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابریشم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابریشم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابریشم ندارد.
  neshan logo