info
عکس ایستگاه اتوبوس ابریشم
category

ایستگاه اتوبوس ابریشم محله تختی، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابریشم

ایستگاه اتوبوس ابریشم (ایستگاه اتوبوس) در محله تختی تهران و خیابان شهید پیراینده واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و چهار ایستگاه اتوبوس در محله تختی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مدائن و همچنین درمانگاه تخصصی و شبانه‌روزی یاس، میدان بهشت، آبمیوه بهشت، شرکت گاز و قنادی صفا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابریشم تهران

ایستگاه اتوبوس ابریشم تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله تختی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید رجایی، شهید پیراینده، بین مهاجر و تختی واقع شده است. ایستگاه اتوبوس ابریشم تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو علی آباد قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس طالعی قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابریشم تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابریشم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حمزه
  بلوار شهید رجایی، طباطبایی، یاخچی آباد، بین حمزه و زلف خانی
 • ایستگاه اتوبوس فلکه سوم خزانه
  بخارایی، بین درشتی و بهرامی
 • ایستگاه اتوبوس فلکه چهارم خزانه
  بخارایی، بین صالحی و درشتی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه سیزده ابان
  بلوار شهید رجایی، طباطبایی، یاخچی آباد، بین حمزه و زلف خانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابریشم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابریشم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابریشم ندارد.
  neshan logo