عکس ایستگاه اتوبوس عدل
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس عدل (محله پونک، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، مخبری، بین میدان استاد محمد غفاری و سردار جنگل

موقعیت ایستگاه اتوبوس عدل در محله پونک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس عدل (ایستگاه اتوبوس) در محله پونک تهران و خیابان مخبری واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و نه ایستگاه اتوبوس در محله پونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نگین نیکان (در حال احداث) و مرکز خرید جام جم همت و همچنین شرکت کافه حسابدار، مسجد النبی، نان فانتزی جهان، میدان عدل و شرکت موزیک رنتر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس عدل

در شهر تهران، محله پونک خیابان مخبری، ایستگاه اتوبوس عدل قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه اشرفی اصفهانی، مخبری، بین میدان استاد محمد غفاری و سردار جنگل است. ایستگاه اتوبوس عدل محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس سی سی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس عدل و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، مخبری، بین میدان استاد محمد غفاری و سردار جنگل


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده عدل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مهشید
  بیست و دوم بهمن، بین کافی ماسوله و شمشاد
 • ایستگاه اتوبوس شمشاد
  بیست و دوم بهمن، بین کافی ماسوله و شمشاد
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع یاس
  بزرگراه آبشناسان، عدل شمالی، بین بهار و اردیبهشت
 • ایستگاه اتوبوس فجر 2
  بزرگراه آبشناسان، سردار جنگل، بین سازمان آب و بهار
 • ایستگاه اتوبوس تیراژه
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بین قموشی و شهید چراغی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس عدل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس عدل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس عدل ندارد.
  neshan logo