info
عکس ایستگاه اتوبوس عدل
category

ایستگاه اتوبوس عدل محله پونک جنوبی، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس عدل

ایستگاه اتوبوس عدل (ایستگاه اتوبوس) در محله پونک جنوبی تهران و خیابان مخبری واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله پونک جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نگین نیکان (در حال احداث) و مرکز خرید جام جم همت و همچنین شرکت کافه حسابدار، میدان عدل، نان فانتزی جهان، آموزشگاه زبانهای خارجی کیش ۱۹ و دبستان دخترانه غیردولتی مبینا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس عدل تهران

در شهر تهران، محله پونک جنوبی ، ایستگاه اتوبوس عدل تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه اشرفی اصفهانی، مخبری، بین شقایق و میدان غفاری است. ایستگاه اتوبوس عدل تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس مرکز قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس عدل تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده عدل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مهشید
  بزرگراه شهید همت، سردار جنگل، بیست و دوم بهمن، بین کافی ماسوله و شمشاد
 • ایستگاه اتوبوس شمشاد
  بزرگراه شهید همت، سردار جنگل، بیست و دوم بهمن، بین کافی ماسوله و شمشاد
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع یاس
  بزرگراه آبشناسان، عدل شمالی، بین بهار و اردیبهشت
 • ایستگاه اتوبوس فجر 2
  بزرگراه آبشناسان، سردار جنگل، بین سازمان آب و بهار
 • ایستگاه اتوبوس تیراژه
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بین خط ویژه و شهید چراغی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس عدل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس عدل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس عدل ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، مخبری، بین شقایق و میدان غفاری
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo