info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه بزرگمهرعکس ایستگاه اتوبوس چهارراه بزرگمهر
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه بزرگمهر محله سجاد شهر، مشهد

ایستگاه اتوبوس
5.0
3 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه بزرگمهر

ایستگاه اتوبوس چهارراه بزرگمهر (ایستگاه اتوبوس) در محله سجاد شهر مشهد و بلوار سجاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و شش ایستگاه اتوبوس در محله سجاد شهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی و زایشگاه مادر و مرکز خرید کاسپین مد (برج نگین پاسارگاد) و همچنین رستوران می‌شف، کافی شاپ فنجون، فست فود جاسمین، چوب سنگ و کتابفروشی آکسفورد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه بزرگمهر مشهد

ایستگاه اتوبوس چهارراه بزرگمهر مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله سجاد شهر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار سجاد، بین سجاد 9 و بزرگمهر قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس چهارراه بزرگمهر مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی توس را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهارراه بزرگمهر مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه بزرگمهر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هتل هما
  بلوار سجاد، اخوان ثالث
 • ایستگاه اتوبوس میدان آزادی
  بلوار ملک آباد، بین گویا و مرجان
 • ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 4
  بلوار خیام، بین خیام 4 و 6
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه شهید شوریده
  بلوار فردوسی، بین ابریشم و فردوسی 12
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 02 شهریور ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه بزرگمهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 02 شهریور ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه بزرگمهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه بزرگمهر ندارد.
  neshan logo