info
عکس ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (نواب)
category

ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (نواب) محله عیدگاه، مشهد

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (نواب)

ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (نواب) (ایستگاه اتوبوس) در محله عیدگاه مشهد و بلوار شهید حاج حسنی کارگر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله عیدگاه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام هادی و مجتمع تجاری آرمان و همچنین خانه تاریخی توکلی، هتل فدک الزهرا (س)، مجتمع تجاری اقامتی ضامن، مجتمع آموزشی فرهنگی امامت و حسینیه مرحوم حاج قاسم قمی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (نواب) مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (نواب) مشهد، شهر مشهد، محله عیدگاه است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید نواب صفوی، بلوار شهید حاج حسنی کارگر، بین حاج حسنی 1 و 3 می‌باشد. ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (نواب) مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس کاظم نژاد قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (نواب) مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حرم مطهر (نواب) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان امیرالمومنین
  بلوار امیرالمومنین، بین امیرالمومنین 5 و میدان امر معروف
 • ایستگاه اتوبوس پایانه عدالت
  بلوار مصلی، میدان عدالت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 09 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (نواب) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 09 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (نواب) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حرم مطهر (نواب) ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، شهید نواب صفوی، بلوار شهید حاج حسنی کارگر، بین حاج حسنی 1 و 3
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo