info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای بعثت
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای بعثت محله هاشم آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای بعثت

ایستگاه اتوبوس ابتدای بعثت (ایستگاه اتوبوس) در محله هاشم آباد تهران و بزرگراه بعثت واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله هاشم آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ترمینال خاوران و همچنین مجتمع مسکونی بعثت، دفتر اسناد رسمی 501 تهران، آرایشگاه ژست، بیمه ایران نمایندگی جلیلی و پارکینگ موتورسیکلت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای بعثت تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس ابتدای بعثت تهران است که در محله هاشم آباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بعثت قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس ابتدای بعثت تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سینا واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ابتدای بعثت تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای بعثت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک گلگشت
  بلوار ابوذر، بین عباس دلیر و وثیقی
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع زیتون
  بزرگراه بعثت، امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس انصار
  بزرگراه بعثت، امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس افرا
  بزرگراه بعثت، امام خمینی، بین جماعت و باهنر
 • ایستگاه اتوبوس شهید مطهری
  بزرگراه آزادگان، امام رضا، بین مولایی و امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای بعثت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای بعثت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای بعثت ندارد.
  neshan logo