info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان خلیج فارس
category

ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان خلیج فارس محله شمشیری، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان خلیج فارس

ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان خلیج فارس (ایستگاه اتوبوس) در محله شمشیری تهران و بزرگراه آیت الله سعیدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله شمشیری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری کاترپیلار و همچنین پمپ بنزین 120 مولوی ناحیه غرب، درمانگاه شبانه روزی مشیری، ترکاش یدک، کارواش بخار بوتان و تولید کننده قطعات لاستیکی ارس شیمی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان خلیج فارس تهران

ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان خلیج فارس تهران در شهر تهران، محله شمشیری و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آیت الله سعیدی، بین چهل و پنج متری زرند و خط ویژه قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان خلیج فارس تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس تاکسی سرویس تیزرو قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان خلیج فارس تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه بوتان خلیج فارس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس یاس شمالی
  شهید بختیاری
 • ایستگاه اتوبوس میدان فتح
  بزرگراه آیت الله سعیدی، شهید بختیاری
 • ایستگاه اتوبوس آتش نشانی
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس سی متری جی
  شهید بختیاری، بین بزرگراه آیت الله سعیدی و زهرآبادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط تهران من (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان خلیج فارس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان خلیج فارس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان خلیج فارس ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، بین چهل و پنج متری زرند و خط ویژه
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo