info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشکده دامپزشکی
category

ایستگاه اتوبوس دانشکده دامپزشکی محله فرصت شیرازی، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشکده دامپزشکی

ایستگاه اتوبوس دانشکده دامپزشکی (ایستگاه اتوبوس) در محله فرصت شیرازی تهران و خیابان دکتر قریب واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله فرصت شیرازی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کلینیک تخصصی و فوق تخصصی مرکز طبی کودکان و مجتمع اداری تجاری جمالزاده و همچنین مرکز سنجش آموزش پزشکی، بیمارستان دام های کوچک دانشکده دامپزشکی، بوستان اوستا، کلید سازی شبانه روزی آزادی و شرکت رایان موتورز قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو توحید، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشکده دامپزشکی تهران

ایستگاه اتوبوس دانشکده دامپزشکی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله فرصت شیرازی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس آزادی، دکتر قریب، بین فرصت شیرازی و صهبا است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دانشکده دامپزشکی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو مدافعان سلامت قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس رهروان واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشکده دامپزشکی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باقرخان
  بزرگراه شهید چمران
 • ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب تخلیه
  انقلاب اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب اسلامی
  انقلاب اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی
  جمهوری اسلامی، رودکی، بین چهار متری و وثوق
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشکده دامپزشکی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشکده دامپزشکی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشکده دامپزشکی ندارد.
  neshan logo