عکس ایستگاه اتوبوس دانشکده دامپزشکی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس دانشکده دامپزشکی (محله نصرت، تهران)

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، آزادی، دکتر قریب، بین فرصت شیرازی و صهبا

موقعیت ایستگاه اتوبوس دانشکده دامپزشکی در محله نصرت تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس دانشکده دامپزشکی (ایستگاه اتوبوس) در محله نصرت تهران و خیابان دکتر قریب واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله نصرت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کلینیک تخصصی و فوق تخصصی مرکز طبی کودکان و خرید طلایی و همچنین بیمارستان دام های کوچک دانشکده دامپزشکی، بوستان اوستا، دانشکده دامپزشکی، خدمات گارانتی و پس از فروش هادرون توان و مجتمع تجاری کاوه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشکده دامپزشکی

ایستگاه اتوبوس دانشکده دامپزشکی را می‌توانید در شهر تهران، محله نصرت خیابان دکتر قریب پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس آزادی، دکتر قریب، بین فرصت شیرازی و صهبا است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دانشکده دامپزشکی عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو بوستان لاله قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس رهروان واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، آزادی، دکتر قریب، بین فرصت شیرازی و صهبا


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشکده دامپزشکی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باقرخان
  بزرگراه شهید چمران
 • ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب تخلیه
  انقلاب اسلامی، بعد از شانزده آذر
 • ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب اسلامی
  انقلاب اسلامی، بعد از شانزده آذر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشکده دامپزشکی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشکده دامپزشکی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشکده دامپزشکی ندارد.
  neshan logo