info
عکس ایستگاه اتوبوس سرافرازان 19
category

ایستگاه اتوبوس سرافرازان 19 محله چهارچشمه، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سرافرازان 19

ایستگاه اتوبوس سرافرازان 19 (ایستگاه اتوبوس) در محله چهارچشمه مشهد و بلوار سرافرازان واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و نه ایستگاه اتوبوس در محله چهارچشمه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان خطیب و پنج شنبه بازار و همچنین کترینگ و آشپزخانه یادگار، داروخانه دکتر دارابی، املاک کلبه ، فروشگاه افق کوروش و ارزانکده هفت قلم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سرافرازان 19 مشهد

ایستگاه اتوبوس سرافرازان 19 مشهد در شهر مشهد، محله چهارچشمه و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار سرافرازان، بین سرافرازان 17 و 19 است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس سرافرازان 19 مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس درون شهری پدرام هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سرافرازان 19 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایداری 7
  بلوار سرافرازان، بلوار پایداری، بین پایداری 7 و 9/1
 • ایستگاه اتوبوس نخل 3
  بزرگراه کمربند سبز، دلاوران 20 - شهید عارفی، بین عارفی3 و 4
 • ایستگاه اتوبوس تقاطع نماز و دلاوران
  بلوار نماز، بین بلوار دلاوران و نماز16
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سرافرازان 19 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سرافرازان 19 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سرافرازان 19 ندارد.
  neshan logo