info
عکس ایستگاه اتوبوس مترو شهرری پارکینگ شهرری
category

ایستگاه اتوبوس مترو شهرری پارکینگ شهرری محله حمزه آباد، ری

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مترو شهرری پارکینگ شهرری

ایستگاه اتوبوس مترو شهرری پارکینگ شهرری (ایستگاه اتوبوس) در محله حمزه آباد ری و بلوار شهید رجایی، شهدای شهرداری، ورزشگاه واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله حمزه آباد ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهدای هفتم تیر و همچنین بوستان مترو، مجموعه ورزشی مدرس، ورودی مترو ایستگاه شهرری، ایستگاه مترو شهر ری و ثبت احوال شهرری جنوب تهران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهر ری، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مترو شهرری پارکینگ شهرری

ایستگاه اتوبوس مترو شهرری پارکینگ شهرری یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر ری است که در محله حمزه آباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید رجایی، شهدای شهرداری، ورزشگاه قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس مترو شهرری پارکینگ شهرری محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف ری می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهر ری قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس همسایه قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مترو شهرری پارکینگ شهرری مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس مترو شهرری پارکینگ شهرری

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  شیما
  جمعه 29 اسفند ماه 1399

  مترو شهر ری یه مترو مثل تمام متروهاس که با وجود شلوغی کار آدمو راه میندازه و از لحاظ اقتصادی خیلی مناسبه


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مترو شهرری پارکینگ شهرری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارکینگ شهرری
  آستانه، بین برادران بغدادی و محراب
 • ایستگاه اتوبوس میدان نماز
  بلوار دستواره
 • ایستگاه اتوبوس ارشاد
  کمیل
 • ایستگاه اتوبوس پل آوینی
  بلوار شهید رجایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مترو شهرری پارکینگ شهرری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مترو شهرری پارکینگ شهرری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مترو شهرری پارکینگ شهرری ندارد.
  neshan logo