info
عکس ایستگاه اتوبوس هفده شهریور 3
category

ایستگاه اتوبوس هفده شهریور 3 محله عنصری، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هفده شهریور 3

ایستگاه اتوبوس هفده شهریور 3 (ایستگاه اتوبوس) در محله عنصری مشهد و بلوار 17 شهریور جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله عنصری مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی اکسون پارک و مرکز خرید آسمان و همچنین هتل آپارتمان اسپینو، پمپ بنزین 17 شهریور، لبنیات دلیران عنصری، قنادی طباطبائی و باربری شاهین بار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هفده شهریور 3 مشهد

در شهر مشهد، محله عنصری ، ایستگاه اتوبوس هفده شهریور 3 مشهد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار 17 شهریور جنوبی، بین 17 شهریور 3 و عنصری است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس هفده شهریور 3 مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو هفده شهریور قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ون هایس اطمینان واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس هفده شهریور 3 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس هفده شهریور 3

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  MDP
  دوشنبه 26 تیر ماه 1402

  نیمکت و روشنایی درست ندارد

  1

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هفده شهریور 3 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید صدر
  بلوار صدر، بین یاران 24 و صدر29
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید محسن حججی
  شهید نواب صفوی، بلوار شهید حاج حسنی کارگر، بین میدان شهید محسن حججی و حاج حسني 4
 • ایستگاه اتوبوس هدایت 5
  بلوار فداییان اسلام، سالم 5-فداییان اسلام 18-(هدایت )، بین هدایت 5 و سالم 10
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای هدایت
  بلوار چمن، چمن 12، بین سالم 10 و یاران
 • ایستگاه اتوبوس فدائیان اسلام 17
  بلوار فداییان اسلام، بین نسترن و بلوار کوشش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هفده شهریور 3 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هفده شهریور 3 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هفده شهریور 3 ندارد.
  neshan logo