info
عکس ایستگاه اتوبوس شبستری
category

ایستگاه اتوبوس شبستری محله تهرانپارس شرقی، تهران

ایستگاه اتوبوس
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شبستری

ایستگاه اتوبوس شبستری (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانپارس شرقی تهران و خیابان کنارگذر زین الدین واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله تهرانپارس شرقی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شفا بخش و ایران آی تی سنتر و همچنین شیشه اتومبیل اتحاد، پرنده فروشی سیمرغ، لوازم یدکی رضایی، کنگره 60 نمایندگی صالحی و نمایندگی ایران خودرو 5036 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شبستری تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس شبستری تهران است که در محله تهرانپارس شرقی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به زین الدین، بعد از جمیلی شبستری بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شبستری تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس سپه را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شبستری تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شبستری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک فرهنگیان
  بلوار سید علی روته، استقلال
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگیان
  بلوار سید علی روته، استقلال، بین صاحب الزمان و بوستان مرکزی
 • ایستگاه اتوبوس خیری
  زین الدین
 • ایستگاه اتوبوس طلوع
  زین الدین، بختیاری، بین 238 و دویست و سی و شش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 22 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شبستری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 22 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شبستری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شبستری ندارد.
  neshan logo