info
عکس ایستگاه اتوبوس محمودیه
category

ایستگاه اتوبوس محمودیه محله محمودیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس محمودیه

ایستگاه اتوبوس محمودیه (ایستگاه اتوبوس) در محله محمودیه تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله محمودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز تجاری سام سنتر و همچنین مسجد فرشته، هایپر می فرشته، آموزشگاه رانندگی امین، درمانگاه فرشته و تلکسیران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس محمودیه تهران

ایستگاه اتوبوس محمودیه تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله محمودیه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در ولیعصر، بین سالار و محمودیه قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس محمودیه تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

داریوش تاکسی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس محمودیه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده محمودیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باغ فردوس
  ولیعصر، نرسیده به پسیان
 • ایستگاه اتوبوس پسیان
  ولیعصر، نرسیده به ولی پور
 • ایستگاه اتوبوس فرمانداری
  ولیعصر، پسیان، مقدس اردبیلی، بین شادیانه و حیدری
 • ایستگاه اتوبوس میدان الف
  بزرگراه شهید چمران، جوانان، یامامورا، مقدس اردبیلی، بین سنگر و عمید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس محمودیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس محمودیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس محمودیه ندارد.
  neshan logo