info
عکس ایستگاه اتوبوس هشت بهشت
category

ایستگاه اتوبوس هشت بهشت محله شاهزید، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هشت بهشت

ایستگاه اتوبوس هشت بهشت (ایستگاه اتوبوس) در محله شاهزید اصفهان و خیابان لاهور واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله شاهزید اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دادا بوک و همچنین آموزشگاه زبان هفت اقلیم، تاکسی سرویس حمزه سپاهان، اصفهان لاستیک، مرغ حنانه نمایندگی 10 و رستوران ارجمند قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هشت بهشت اصفهان

ایستگاه اتوبوس هشت بهشت اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله شاهزید قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در لاهور، بین طاووس و مدائن واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس هشت بهشت اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس حمزه قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس هشت بهشت اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هشت بهشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کاخ
  جی غربی، بین کاخ و کیوانیان
 • ایستگاه اتوبوس بیست و دو بهمن
  حمزه اصفهانی جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس ثبت احوال
  22 بهمن، بین بن بست رنگین کمان و مجموعه اداری 22 بهمن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هشت بهشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هشت بهشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هشت بهشت ندارد.
  neshan logo