عکس ایستگاه اتوبوس نان ماشینی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس نان ماشینی (محله تختی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید رجایی، بعد از پارک

موقعیت ایستگاه اتوبوس نان ماشینی در محله تختی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس نان ماشینی (ایستگاه اتوبوس) در محله تختی تهران و خیابان کنارگذر رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و چهار ایستگاه اتوبوس در محله تختی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه اتکا رجایی، نمایندگی 1269 ایران خودرو، تالار پذیرایی قصر رضا، درمانگاه شبانه روزی شهید نامجو (اتکا سابق) و حمل ونقل وطن دو قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو علي آباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نان ماشینی

ایستگاه اتوبوس نان ماشینی یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله تختی خیابان کنارگذر رجایی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید رجایی، بعد از پارک بروید. ایستگاه اتوبوس نان ماشینی محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو علي آباد قرار گرفته است. تاکسی سرویس پویا هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس نان ماشینی و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید رجایی، بعد از پارک


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نان ماشینی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ملک آباد
  بلوار دستواره، بین علی تبار و هشت متری ابوذر
 • ایستگاه اتوبوس برق
  بزرگراه شهید رجایی، بابایی، بین شهید اسماعیل زاده و بدلی گیوی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه معلم
  بزرگراه شهید رجایی، بابایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نان ماشینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نان ماشینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نان ماشینی ندارد.
  neshan logo