عکس ایستگاه اتوبوس چیت سازی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس چیت سازی (محله جوادیه (زمانی)، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار شهید رجایی، نرسیده به بزرگراه بعثت

موقعیت ایستگاه اتوبوس چیت سازی در محله جوادیه (زمانی) تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس چیت سازی (ایستگاه اتوبوس) در محله جوادیه (زمانی) تهران و بلوار شهید رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله جوادیه (زمانی) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باربری سفیرترابر، کارواش بخار بعثت، بانک ملی، نانوایی بربری و فروشگاه شبرنگ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ترمينال جنوب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چیت سازی

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس چیت سازی است که در محله جوادیه (زمانی) بلوار شهید رجایی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید رجایی، نرسیده به بزرگراه بعثت می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چیت سازی عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شوش است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی شرکت مسافری محبان قم قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چیت سازی، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار شهید رجایی، نرسیده به بزرگراه بعثت


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چیت سازی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مترو شوش
  شوش، بین خیام و مرسلی
 • ایستگاه اتوبوس معصومیه
  شوش، بین حمداللهی اکرم و رسولی دوم
 • ایستگاه اتوبوس بیمه
  شوش، بین لرستانی و بلوار شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس داروخانه
  شوش، بین حمداللهی اکرم و رسولی دوم
 • ایستگاه اتوبوس بلورسازی
  بزرگراه بعثت، امامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چیت سازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چیت سازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چیت سازی ندارد.
  neshan logo