info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه مترو جوانمرد قصاب
category

ایستگاه اتوبوس پایانه مترو جوانمرد قصاب محله جوانمرد قصاب، ری

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه مترو جوانمرد قصاب

ایستگاه اتوبوس پایانه مترو جوانمرد قصاب (ایستگاه اتوبوس) در محله جوانمرد قصاب ری و بلوار شهید رجایی، کریمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله جوانمرد قصاب ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چهارشنبه بازار و همچنین ایستگاه مترو جوانمرد قصاب، پارکینگ مترو جوانمرد قصاب، پارک شاه عبدالعظیم (ره)، شهرنت بانک شهر مترو جوانمرد و پایانه اتوبوسرانی مترو جوانمرد قصاب قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو جوانمرد قصاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه مترو جوانمرد قصاب ری

آدرس ایستگاه اتوبوس پایانه مترو جوانمرد قصاب ری، شهر ری، محله جوانمرد قصاب است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید رجایی، کریمی واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پایانه مترو جوانمرد قصاب ری عبور می‌کنند، به نقاط مختلف ری بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو جوانمرد قصاب در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین آژانس فدک را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه مترو جوانمرد قصاب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان نماز
  بلوار دستواره
 • ایستگاه اتوبوس الهیه
  بلوار بسیج، سیزدهم، شهید یوسفی، حنیفه زاده، بین شهدا و شکیبا
 • ایستگاه اتوبوس گذرنامه
  بزرگراه شهید کریمی، بین خط ویژه و حبیب پور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه مترو جوانمرد قصاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه مترو جوانمرد قصاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه مترو جوانمرد قصاب ندارد.
  neshan logo