info
عکس باشگاه ورزشی پارس مینو
category

باشگاه ورزشی پارس مینو محله شهرک استقلال، تهران

سالن و مجموعه ورزشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی باشگاه ورزشی پارس مینو

باشگاه ورزشی پارس مینو (سالن و مجموعه ورزشی) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان کنار گذر لشگری واقع شده است. این مجتمع یکی از هفت مجموعه ورزشی در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمه البرز مرکز خسارت، دارو سازی رازک، بانک رفاه کارگران، فروشگاه محصولات مینو (مینومارت) و شرکت صادراتي پرسوئيس گروه صنعتی مینو قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد باشگاه ورزشی پارس مینو

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    راننده محتاط
    سه شنبه 15 فروردین ماه 1402

    متعلق به شرکت تولیدی قاسم ایران (مینو)

    2

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط راننده محتاط (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باشگاه ورزشی پارس مینو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد باشگاه ورزشی پارس مینو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باشگاه ورزشی پارس مینو ندارد.
neshan logo