info
عکس ایستگاه اتوبوس نبرد
category

ایستگاه اتوبوس نبرد محله بلوار ابوذر - آهنگ، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نبرد

ایستگاه اتوبوس نبرد (ایستگاه اتوبوس) در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران و بلوار نبرد جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ترمینال خاوران و همچنین مسجد سیدالشهدا (حسینیه لاسجردی ها)، دفتر خدمات قضایی، بوستان کودک، تعویض روغنی سعیدی و چلوکبابی خورشید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نبرد تهران

ایستگاه اتوبوس نبرد تهران در شهر تهران، محله بلوار ابوذر - آهنگ و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار نبرد جنوبی، بین دهم و مراد زاده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس نبرد تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سینا واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس نبرد تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نبرد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان بسیج
  بزرگراه بسیج
 • ایستگاه اتوبوس سنگبری
  بزرگراه بسیج، بین غفاری و اصغری راد
 • ایستگاه اتوبوس بسیج
  بزرگراه بسیج
 • ایستگاه اتوبوس بوستان شاهد
  بلوار ابوذر، بین حبیب و هانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نبرد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نبرد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نبرد ندارد.
  neshan logo