info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه شوش پایانه شهید اسلام پناه
category

ایستگاه اتوبوس پایانه شوش پایانه شهید اسلام پناه محله شهید هرندی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه شوش پایانه شهید اسلام پناه

ایستگاه اتوبوس پایانه شوش پایانه شهید اسلام پناه (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید هرندی تهران و مسیر دسترسی به پمپ گاز واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شهید هرندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ شهرداری (بلور فروشان) و همچنین حامد بار، پمپ گاز CNG امام موسی صدر، مرکز خرید شوش سیتی سنتر، رستوران حاج امیر و میدان شوش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه شوش پایانه شهید اسلام پناه تهران

در شهر تهران، محله شهید هرندی ، ایستگاه اتوبوس پایانه شوش پایانه شهید اسلام پناه تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در ری، مسیر دسترسی به پمپ گاز واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پایانه شوش پایانه شهید اسلام پناه تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو مولوی قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس مهدی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه شوش پایانه شهید اسلام پناه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه شوش پایانه شهید اسلام پناه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای مصطفی خمینی
  مصطفی خمینی، بین آرام و شاه چراغ
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
  فدائیان اسلام، بین بنی هاشم و شیشه گر خانه
 • ایستگاه اتوبوس میدان قیام
  مولوی، بین تهرانی و باشگاه نیرو
 • ایستگاه اتوبوس بانک تجارت
  مولوی، بین تهرانی و باشگاه نیرو
 • ایستگاه اتوبوس طوس
  ری، خراسان، نجفی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه شوش پایانه شهید اسلام پناه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه شوش پایانه شهید اسلام پناه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه شوش پایانه شهید اسلام پناه ندارد.
  neshan logo