info
عکس ایستگاه اتوبوس عبادت 3
category

ایستگاه اتوبوس عبادت 3 محله شهرک مهرآباد، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس عبادت 3

ایستگاه اتوبوس عبادت 3 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک مهرآباد مشهد و خیابان مهر آباد 6 - عبادت واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله شهرک مهرآباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آموزشگاه رانندگی ثامن، ساندویچ حسین بخشی، سوپر مارکت قائم، فروشگاه جمالی و تعویض روغن واتولاستیک شاندیزی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس عبادت 3 مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس عبادت 3 مشهد، شهر مشهد، محله شهرک مهر آباد است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار مفتح شرقی، مهر آباد 6 - عبادت، بین عبادت 5 و 6 قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس عبادت 3 مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین آژانس پیام را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس عبادت 3 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده عبادت 3 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس انتهای شهید علیمردانی
  بلوار شهید اسماعیل پور، بین اسماعیل پور 8 و شهید علیمردانی
 • ایستگاه اتوبوس شهید اسماعیل پور 8
  بلوار شهید اسماعیل پور، بین بلوار شهید عزیزی و اسماعیل پور 8
 • ایستگاه اتوبوس بوستان رضوی
  بلوار مفتح شرقی، دکتر رزمی 1، دکتر رزمی، بین دکتر رزمی 3 و 4
 • ایستگاه اتوبوس مهر آباد 24
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 24 و مهرآباد 26
 • ایستگاه اتوبوس مهر آباد 25
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 22 و مهرآباد 24
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 23 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس عبادت 3 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 23 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس عبادت 3 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس عبادت 3 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، مهر آباد 6 - عبادت، بین عبادت 5 و 6
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo