عکس ایستگاه اتوبوس عبادت 3
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس عبادت 3 (محله شهرک مهرآباد، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، عبادت، بین عبادت 5 و 6

موقعیت ایستگاه اتوبوس عبادت 3 در محله شهرک مهرآباد مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس عبادت 3 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک مهرآباد مشهد و خیابان عبادت واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله شهرک مهرآباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آموزشگاه رانندگی ثامن، ساندویچ حسین بخشی، سوپر مارکت قائم، فروشگاه جمالی و تعویض روغن واتولاستیک شاندیزی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس عبادت 3

آدرس ایستگاه اتوبوس عبادت 3، شهر مشهد، محله شهرک مهرآباد خیابان عبادت است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار مفتح شرقی، عبادت، بین عبادت 5 و 6 قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس عبادت 3 عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین آژانس پیام را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس عبادت 3 مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، عبادت، بین عبادت 5 و 6


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده عبادت 3 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس انتهای شهید علیمردانی
  بلوار شهید اسماعیل پور، بین اسماعیل پور 8 و شهید علیمردانی
 • ایستگاه اتوبوس شهید اسماعیل پور 8
  بلوار شهید اسماعیل پور، بین بلوار شهید عزیزی و اسماعیل پور 8
 • ایستگاه اتوبوس شهید بابانظر 55
  بزرگراه بابانظر
 • ایستگاه اتوبوس بوستان رضوی
  بلوار مفتح شرقی، بلوار کرامت، دکتر رزمی، بین دکتر رزمی 3 و 4
 • ایستگاه اتوبوس مهر آباد 24
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 24 و 26
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس عبادت 3 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس عبادت 3 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس عبادت 3 ندارد.
  neshan logo