info
عکس ایستگاه اتوبوس بانک کشاورزی
category

ایستگاه اتوبوس بانک کشاورزی محله صادقیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بانک کشاورزی

ایستگاه اتوبوس بانک کشاورزی (ایستگاه اتوبوس) در محله صادقیه تهران و خیابان فلکه اول صادقیه واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله صادقیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پردیس و همچنین صرافی یاران، قو طلایی، فلکه اول صادقیه، فلکه اول صادقیه و پوشاک غرب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بانک کشاورزی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس بانک کشاورزی تهران است که در محله صادقیه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در فلکه اول صادقیه، بین ستارخان و رحیمی واقع شده است. ایستگاه اتوبوس بانک کشاورزی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو طرشت در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. تاکسی سرویس گلها هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بانک کشاورزی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بانک کشاورزی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه مترو صادقیه تهرانسر شرقی
  بزرگراه جناح، سازمان آب
 • ایستگاه اتوبوس پایانه مترو صادقیه
  بزرگراه جناح، سازمان آب
 • ایستگاه اتوبوس پایانه مترو صادقیه شادآباد
  بزرگراه جناح، سازمان آب
 • ایستگاه اتوبوس پایانه مترو صادقیه تخلیه
  بزرگراه شهید حجازی، رحمانی، بوستان، سازمان آب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 25 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بانک کشاورزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 25 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بانک کشاورزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بانک کشاورزی ندارد.
  neshan logo