info
عکس ایستگاه اتوبوس مترو گلستان
category

ایستگاه اتوبوس مترو گلستان اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مترو گلستان

ایستگاه اتوبوس مترو گلستان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان بهارستان غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خدمات فنی رنو، تکنو آلومینیوم ظریف ، مبلمان و لوازم اداری مهر، سازمان اسناد و کتابخانه ملی منطقه مرکزی کشور اصفهان و هایپر فرش آماتیس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو مترو گلستان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مترو گلستان اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس مترو گلستان اصفهان، شهر اصفهان، است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بهارستان غربی، بعد از لاله (69) می‌باشد. ایستگاه اتوبوس مترو گلستان اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو مترو گلستان است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس اروند قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مترو گلستان اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مترو گلستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهرام آباد
  گلخانه، بین بنفشه و فروردین
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  بهارستان غربی، بین فاطمیون و ایثار
 • ایستگاه اتوبوس شهید رجایی
  امین، آزادی، مظاهری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 20 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مترو گلستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 20 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مترو گلستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مترو گلستان ندارد.
  neshan logo