info
عکس ایستگاه اتوبوس شبان
category

ایستگاه اتوبوس شبان شیراز

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شبان

ایستگاه اتوبوس شبان (ایستگاه اتوبوس) در شیراز و بلوار استقلال واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ هنر شیراز و بازارچه بعثت و همچنین بیمه سامان شعبه شیراز، شیراز برگر، سرای فرش پذیرایی، مسجد المهدی و داروخانه دکتر دانش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شبان شیراز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز، ایستگاه اتوبوس شبان شیراز است که در محله بعثت قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار استقلال، بین استقلال 32 و 34 بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شبان شیراز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شیراز بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی تلفنی نیلوفر آبی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شبان شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شبان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک قوری
  بلوار استقلال، تقاطع شهید قدوسی
 • ایستگاه اتوبوس فلکه سنگی
  بلوار بعثت، بین 18 بعثت و میدان بعثت
 • ایستگاه اتوبوس باغ حوض
  بلوار امیرکبیر، ابتدای بلوار امیرکبیر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شبان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شبان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شبان ندارد.
  neshan logo