info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان صاحب زمان
category

ایستگاه اتوبوس میدان صاحب زمان محله شهرک محلاتی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان صاحب زمان

ایستگاه اتوبوس میدان صاحب زمان (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک محلاتی تهران و میدان صاحب الزمان واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک محلاتی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ زیتون و همچنین میدان میوه و تره بار، فروشگاه اتکا شهید محلاتی، ناحیه مقاومت بسیج امیرالمومنین «ع»، مزون گل مریم و میدان کوثر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان صاحب زمان تهران

ایستگاه اتوبوس میدان صاحب زمان تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله شهرک محلاتی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در ارتش، بلوار شاهد، میدان صاحب الزمان قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان صاحب زمان تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید محلاتی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس تک - سیر قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان صاحب زمان تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان صاحب زمان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید محلاتی
  بزرگراه ارتش، بلوار شاهد
 • ایستگاه اتوبوس بوستان کنگان
  بزرگراه ارتش، نخل، کنگان، بین کنگان ششم و میدان نفت
 • ایستگاه اتوبوس الوند
  الوند، بین توچال اول و سبلان
 • ایستگاه اتوبوس ابوذر
  بزرگراه ارتش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان صاحب زمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان صاحب زمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان صاحب زمان ندارد.
  neshan logo