info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید یزدی
category

ایستگاه اتوبوس شهید یزدی محله کوجان، اصفهان

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید یزدی

ایستگاه اتوبوس شهید یزدی (ایستگاه اتوبوس) در محله کوجان اصفهان و خیابان شهید خلیفه سلطانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله کوجان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید خانه اصفهان و همچنین اتوسرویس کاسترول، لوازم یدکی شیروانی، نانوایی محمد، کافه خلیفه و سفیران آهن زاینده رود قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید یزدی اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس شهید یزدی اصفهان، شهر اصفهان، محله کوجان است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شهید خلیفه سلطانی، بین توحید و نسیم 1 بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید یزدی اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید شبنم را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید یزدی اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید یزدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نوبهار
  نوبهار، بین میخک و کاج
 • ایستگاه اتوبوس درخشان
  امام خمینی، بین درخشان و تویسرکانی
 • ایستگاه اتوبوس بوستان
  درخشان، بین سهراب و بهار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 17 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید یزدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 17 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید یزدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید یزدی ندارد.
  neshan logo