info
عکس ایستگاه اتوبوس شهيد يزدي
category

ایستگاه اتوبوس شهيد يزدي (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهيد يزدي

ایستگاه اتوبوس شهيد يزدي (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شهید خلیفه سلطانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید خانه اصفهان و همچنین شیرینی پایتخت، اتوسرویس کاسترول، داروخانه دامپزشکی دکتر مصطفی زاده ابراهیمی، نانوایی محمد و لوازم یدکی نقش جهان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهيد يزدي اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس شهيد يزدي اصفهان، شهر اصفهان، محله کوجان است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شهید خلیفه سلطانی، بین توحید و اصغر اسماعیلی بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهيد يزدي اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید شبنم را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهيد يزدي اصفهان، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهيد يزدي واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نوبهار
  نوبهار، بین میخک و کاج
 • ایستگاه اتوبوس درخشان
  بزرگراه امام خمینی، بین درخشان و تویسرکانی
 • ایستگاه اتوبوس بوستان
  درخشان، بین سهراب و بهار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهيد يزدي اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهيد يزدي در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهيد يزدي ندارد.
  neshan logo