info
عکس ایستگاه اتوبوس خانه معلم
category

ایستگاه اتوبوس خانه معلم (محله درکه، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خانه معلم

موقعیت ایستگاه اتوبوس خانه معلم در محله درکه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس خانه معلم (ایستگاه اتوبوس) در محله درکه تهران و خیابان درکه واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله درکه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز آموزشی و رفاهی فرهنگیان منطقه یک تهران (خانه معلم درکه)، باغ رستوران صفا، کافه سالار، نانوایی سنگکی و هایپر میوه کوهستان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خانه معلم

ایستگاه اتوبوس خانه معلم را می‌توانید در شهر تهران، محله درکه خیابان درکه پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس درکه، بین غنچه و کوهپایه است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس خانه معلم عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

اوین تاکسی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خانه معلم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هفدهم
  دانشجو
 • ایستگاه اتوبوس خوابگاه دختران
  دانشجو، نرسیده به گلریزان
 • ایستگاه اتوبوس اقاقیا
  دانشجو، بین اقاقیا و گلریزان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خانه معلم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خانه معلم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خانه معلم ندارد.
  neshan logo