info
عکس ایستگاه اتوبوس فلکه دوم
category

ایستگاه اتوبوس فلکه دوم محله کیانشهر جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فلکه دوم

ایستگاه اتوبوس فلکه دوم (ایستگاه اتوبوس) در محله کیانشهر جنوبی تهران و خیابان خواجوی کرمانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله کیانشهر جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سالن زیبایی شیرین عدل، جگر و کبابسرا نارنج، مجتمع نان شاطری، سوپر پروتئین (قصابی) و خدمات جلوبندی علی و میلاد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلکه دوم تهران

ایستگاه اتوبوس فلکه دوم تهران در شهر تهران، محله کیانشهر جنوبی و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه آزادگان، سلیمی، خواجوی کرمانی، بین چهارم و سوم بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس فلکه دوم تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس محتشم قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فلکه دوم واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلکه دوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلکه دوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلکه دوم ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه آزادگان، سلیمی، خواجوی کرمانی، بین چهارم و سوم
ثبت نظر و تصویر
neshan logo