عکس داروخانه مرکزی ونک
مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه مرکزی ونک (محله ونک، تهران)

داروخانه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید حقانی، بین گاندی و میدان ونک

موقعیت داروخانه مرکزی ونک یکی از داروخانه‌های خوب منطقه در محله ونک تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

داروخانه مرکزی ونک (داروخانه) در محله ونک تهران و بزرگراه شهید حقانی واقع شده است. این مکان یکی از نود داروخانه در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید هاشمی نژاد، موزه علوم و فنون جمهوری اسلامی ایران و مجتمع کامپیوتر پایتخت و همچنین سفره خانه سنتی عالی قاپو، شیرینی گاندی، قهوه لمیز، دکتر عباس بهراد متخصص ارتوپدی و چرم مشهد قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از داروخانه‌های خوب این منطقه می‌باشد.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید حقانی، بین گاندی و میدان ونک

تلفن تماس: 02188786000


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه مرکزی ونک واقع شده‌اند:

 • داروخانه بیمارستان ولیعصر
  ولیعصر، بین یزدان پناه و یاسمی
 • داروخانه دکتر بهزادی به سیما
  بزرگراه شهید همت، عباس پور، شاهین
 • شرکت فاران شیمی
  بزرگراه کردستان، عطار نیشابوری، نیروی انتظامی، کاوه
 • داروخانه دکتر نجفی
  ولیعصر، شاهین، نیلو، بین چهارم و دوم
 • داروخانه دکتر شفازند
  نلسون ماندلا (جردن)، بین خلیل زاده و والی نژاد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد حسینی (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه مرکزی ونک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  داروخانه مرکزی ونک خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد داروخانه مرکزی ونک

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   مقیمی
   دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

   مدت ها بود که دنبال داروی خاصی بودم که نمیتونستم داروخونه های دیگه پیداش کنم شانسی اومدم اینجا و پیدا شد، رفتارشون عالی بود واقعا دیگه مشتری ثابت شدم

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه مرکزی ونک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه مرکزی ونک ندارد.
  neshan logo