info
عکس ایستگاه اتوبوس جوجه کشی
category

ایستگاه اتوبوس جوجه کشی محله فدک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جوجه کشی

ایستگاه اتوبوس جوجه کشی (ایستگاه اتوبوس) در محله فدک تهران و خیابان مدنی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله فدک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دستگاه کپی و همچنین مجموعه ورزشی شهدای نارمک، مجتمع اداری تجاری پالمیرا، ایستگاه مترو فدک، استخر مجموعه ورزشی شهدای نارمک تهران و تعمیر گیربکس اتوماتیک قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو فدک، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جوجه کشی تهران

در شهر تهران، محله فدک ، ایستگاه اتوبوس جوجه کشی تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در مدنی، بعد از اسماعیل بزرگیان قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس جوجه کشی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو فدک قرار گرفته است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی امین تاکسی واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جوجه کشی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهار ده متری لشگر
  مدنی، بین عبدیلی و بیست و یکم آذر
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه توحید
  مدنی، جانبازان غربی، بین گلستان و نود و یکم
 • ایستگاه اتوبوس چهارده متری لشگر
  مدنی، بین عبدیلی و بیست و یکم آذر
 • ایستگاه اتوبوس هلال احمر
  مدنی، جانبازان غربی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جوجه کشی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جوجه کشی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جوجه کشی ندارد.
  neshan logo