info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان مادر
category

ایستگاه اتوبوس میدان مادر محله شهرک محلاتی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان مادر

ایستگاه اتوبوس میدان مادر (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک محلاتی تهران و خیابان شاهد واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک محلاتی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ زیتون و همچنین استخر یاس، خشکشویی پاک، نانوایی لواش ایثار، اموزشگاه رانندگی کوثر و بانک انصار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان مادر تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان مادر تهران، شهر تهران، محله شهرک محلاتی است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه ارتش، بلوار شاهد، بین ایثار سوم و میدان بسیج می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان مادر تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو شهید محلاتی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس تک - سیر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان مادر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابوذر
  بزرگراه ارتش
 • ایستگاه اتوبوس امام علی
  بزرگراه ارتش، بلوار شاهد، ولایت، بین ولایت دوم و ولایت یکم
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه اهل بیت
  ارتش، بین ابوذر و گلها
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان مادر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان مادر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان مادر ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه ارتش، بلوار شاهد، بین ایثار سوم و میدان بسیج
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo