info
عکس ایستگاه اتوبوس سردار جنگل
category

ایستگاه اتوبوس سردار جنگل محله پونک شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سردار جنگل

ایستگاه اتوبوس سردار جنگل (ایستگاه اتوبوس) در محله پونک شمالی تهران و بلوار میرزا بابایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله پونک شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی شاهد و همچنین رستوران زنجیره ای البیک، بیمه پارسیان، شیرینی شین، مبین خودرو و لوازم یدکی خودرو ایساکو صالحی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سردار جنگل تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس سردار جنگل تهران، شهر تهران، محله پونک شمالی است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه ستاری، بلوار میرزا بابایی، بین سردار جنگل و شاهد واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس سردار جنگل تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس مرکز قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سردار جنگل تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سردار جنگل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مخبری
  بزرگراه ستاری
 • ایستگاه اتوبوس گلستان غربی
  بزرگراه ستاری
 • ایستگاه اتوبوس بوستان شمالی
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بلوار میرزا بابایی
 • ایستگاه اتوبوس عدل
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، مخبری، بین شقایق و میدان غفاری
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع یاس
  بزرگراه آبشناسان، عدل شمالی، بین بهار و اردیبهشت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سردار جنگل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سردار جنگل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سردار جنگل ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه ستاری، بلوار میرزا بابایی، بین سردار جنگل و شاهد
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo