عکس ایستگاه اتوبوس سردار جنگل
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس سردار جنگل (محله پونک، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه ستاری، میرزابابایی، بین سردار جنگل و شاهد

موقعیت ایستگاه اتوبوس سردار جنگل در محله پونک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس سردار جنگل (ایستگاه اتوبوس) در محله پونک تهران و بلوار میرزا بابایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و نه ایستگاه اتوبوس در محله پونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی شاهد و همچنین لوازم یدکی خودرو ایساکو صالحی، رستوران زنجیره ای البیک، بوستان شاهد، فست فود آمادو و بیمه پارسیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سردار جنگل

آدرس ایستگاه اتوبوس سردار جنگل، شهر تهران، محله پونک بلوار میرزا بابایی است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه ستاری، میرزابابایی، بین سردار جنگل و شاهد واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس سردار جنگل عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی مهر شهری بین شهری قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سردار جنگل، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه ستاری، میرزابابایی، بین سردار جنگل و شاهد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سردار جنگل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مخبری
  بزرگراه ستاری، نزدیک به تقاطع همت
 • ایستگاه اتوبوس گلستان غربی
  بزرگراه ستاری، بین چهارم و ششم
 • ایستگاه اتوبوس بوستان جنوبی
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بلوار میرزا بابایی، بین عدل و خط ویژه
 • ایستگاه اتوبوس بوستان شمالی
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بلوار میرزا بابایی
 • ایستگاه اتوبوس عدل
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، مخبری، بین میدان استاد محمد غفاری و سردار جنگل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سردار جنگل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سردار جنگل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سردار جنگل ندارد.
  neshan logo