info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد
category

ایستگاه اتوبوس مسجد محله بلورسازی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد

ایستگاه اتوبوس مسجد (ایستگاه اتوبوس) در محله بلورسازی تهران و خیابان برادران حسنی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله بلورسازی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ امام زمان (ع) و همچنین رستوران زیتون، خانه فرهنگ سلمان فارسی، فروشگاه سقف کاذب سورانی، مسجد فاطمیه و مطب دکتر محمدتقی تائبی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مسجد تهران است که در محله بلورسازی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس برادران حسنی، بین قویدل و اولیایی پور می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مسجد تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو زمزم قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس میثم قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسجد تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مترو زمزم
  غلامرضایی، بین برادران حسنی و تولی خانلو
 • ایستگاه اتوبوس قلعه مرغی
  پل برادران حسنی، برادران حسنی، چراغی
 • ایستگاه اتوبوس شهر بانو
  بزرگراه یارجانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد ندارد.
  neshan logo