عکس ایستگاه اتوبوس امام زاده معصوم
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس امام زاده معصوم (محله بریانک، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، قزوین

موقعیت ایستگاه اتوبوس امام زاده معصوم در محله بریانک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس امام زاده معصوم (ایستگاه اتوبوس) در محله بریانک تهران و خیابان قزوین واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله بریانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی و همچنین امامزاده علی ابن حمزه (امامزاده معصوم)، ایستگاه اتوبوس امامزاده معصوم، تعمیرگاه شهروز، نانوایی سنگک و شرکت فواد آرا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امام زاده معصوم

ایستگاه اتوبوس امام زاده معصوم در شهر تهران، محله بریانک و خیابان قزوین قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در قزوین واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس امام زاده معصوم عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو بریانک در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. تاکسی سرویس میثم هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس امام زاده معصوم و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، قزوین


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امام زاده معصوم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  حسنی، بین مسجد سیدالشهدا و زمانی
 • ایستگاه اتوبوس دوراهی قپان
  امام زاده حسن
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه صالحی
  حسنی، بین مسجد سیدالشهدا و زمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امام زاده معصوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امام زاده معصوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امام زاده معصوم ندارد.
  neshan logo