info
عکس ایستگاه اتوبوس امامت 31
category

ایستگاه اتوبوس امامت 31 (محله آزادشهر، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امامت 31

ایستگاه اتوبوس امامت 31 (ایستگاه اتوبوس) در محله آزادشهر مشهد و بلوار امامت واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و نه ایستگاه اتوبوس در محله آزادشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اغذیه یاسمن، لوازم التحریر و لوازم هنری تارا، آموزشگاه و سالن مطالعه راز اندیشه، پروتئین خراشادی زاده و روغنکده بکلی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امامت 31 مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس امامت 31 مشهد است که در محله آزادشهر قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار امامت، بین امامت 29 و 31 است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس امامت 31 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس شبانه روزی آزادی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس امامت 31 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امامت 31 واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امامت 31 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امامت 31 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امامت 31 ندارد.
neshan logo