info
عکس ایستگاه اتوبوس امامت 48
category

ایستگاه اتوبوس امامت 48 محله آزادشهر، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امامت 48

ایستگاه اتوبوس امامت 48 (ایستگاه اتوبوس) در محله آزادشهر مشهد و بلوار امامت واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و یک ایستگاه اتوبوس در محله آزادشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اغذیه یاسمن، روغنکده بکلی، طباخی و جگرکی آترین، اسباب بازی سالیوان و لبنیات شاکر قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های اتوبوس خوب این منطقه می‌باشد.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امامت 48 مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس امامت 48 مشهد است که در محله آزادشهر قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار امامت، بین بلوار ادب و امامت 48 می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس امامت 48 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس شبانه روزی آزادی قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس امامت 48 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس امامت 48

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  شنبه 30 اردیبهشت ماه 1402

  خیلی خوبه خط هایی که میاد به این دستگاه سریع میایند

 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 20 شهریور ماه 1402

  زمانبندی این ایستگاه خیلی دقیق تر از جاهای دیگست

 • avatar
  mahdinazarnezhad
  یکشنبه 14 آذر ماه 1400

  عالی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امامت 48 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امامت 28
  بلوار امامت، بین امامت 28 و امامت 30
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید قدوسی
  بلوار آموزگار، بین میرزا کوچک خان و میدان مشهدی
 • ایستگاه اتوبوس استقلال
  (5.0)
  بزرگراه آزادی
 • ایستگاه اتوبوس امامت 72
  (2.0)
  بلوار امامت، بین امامت 72 و امامت 74
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 03 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امامت 48 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 03 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امامت 48 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امامت 48 ندارد.
  neshan logo