info
عکس ایستگاه اتوبوس جوزستان
category

ایستگاه اتوبوس جوزستان محله دزاشیب، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جوزستان

ایستگاه اتوبوس جوزستان (ایستگاه اتوبوس) در محله دزاشیب تهران و خیابان باهنر واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله دزاشیب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ادونچر کندو، چنار جماران و جم سنتر و همچنین قنادی سوییت بلیس، گاراژ گریل، دکان برگر، پمپ بنزین نیاوران 255 و کلینیک حیوانات خانگی مهر نیاوران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جوزستان تهران

ایستگاه اتوبوس جوزستان تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله نیاوران قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در باهنر قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس جوزستان تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس هدف قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس جوزستان تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جوزستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سعیدیه
  باهنر، بین دیبا و اختصاصی
 • ایستگاه اتوبوس شهید لواسانی
  دزاشیب، لواسانی، بین آبکوه چهارم و جباریان
 • ایستگاه اتوبوس عمار
  عمار، بین آذرمند و صالحی
 • ایستگاه اتوبوس شهروند فرمانیه
  لواسانی، بین صادقی و آقایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جوزستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جوزستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جوزستان ندارد.
  neshan logo