عکس ایستگاه اتوبوس جوزستان
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس جوزستان (محله نیاوران، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، باهنر، بعد از تناولی

موقعیت ایستگاه اتوبوس جوزستان در محله نیاوران تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس جوزستان (ایستگاه اتوبوس) در محله نیاوران تهران و خیابان باهنر واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله نیاوران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ادونچر کندو، چنار جماران و جم سنتر و همچنین رستوران مرشد شعبه نیاوران، پمپ بنزین نیاوران 255، قنادی سوییت بلیس، دکان برگر و داروخانه شبانه روزی طهماسیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جوزستان

ایستگاه اتوبوس جوزستان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله نیاوران خیابان باهنر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در باهنر، بعد از تناولی قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس جوزستان عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس هدف قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس جوزستان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، باهنر، بعد از تناولی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جوزستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سعیدیه
  باهنر، بین دیبا و اختصاصی
 • ایستگاه اتوبوس شهيد لواساني
  دزاشیب، لواسانی، بین آبکوه چهارم و جباریان
 • ایستگاه اتوبوس عمار
  عمار، بین آذرمند و صالحی
 • ایستگاه اتوبوس شهروند فرمانیه
  لواسانی، بین صادقی و آقایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جوزستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جوزستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جوزستان ندارد.
  neshan logo