عکس داروخانه
مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه (محله ونک، تهران)

داروخانه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ولیعصر، صانعی

موقعیت داروخانه در محله ونک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

داروخانه (داروخانه) در محله ونک تهران و خیابان صانعی واقع شده است. این مکان یکی از نود داروخانه در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید هاشمی نژاد، موزه علوم و فنون جمهوری اسلامی ایران و مجتمع کامپیوتر پایتخت و همچنین قهوه لمیز، دکتر عباس بهراد متخصص ارتوپدی، چرم مشهد، ساندویچ هایدا و داروخانه جهان کودک قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس این داروخانه

این داروخانه را می‌توانید در شهر تهران، محله ونک خیابان صانعی پیدا کنید. برای رسیدن به این داروخانه باید به آدرس دقیق استان تهران، تهران، ولیعصر، صانعی بروید.

طبق نظر کاربران، این داروخانه از داروخانه‌های خوب محله ونک است. کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، انیستیتو پاستور ایران و مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی هستند که در محدوده این داروخانه قرار دارند. از داروخانه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به داروخانه بیمارستان ولیعصر، داروخانه دکتر بهزادی به سیما و شرکت فاران شیمی اشاره کرد. به یاد داشته باشید که این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به این داروخانه برویم؟

شما می‌توانید برای رفتن به این داروخانه از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. در نزدیکی این داروخانه، ایستگاه اتوبوس خدامی قرار دارد.

اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه به شما کمک می‌کند. علاوه بر مسیریابی بهتر، نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در جدول زیر شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک این داروخانه را ببینید. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ولیعصر، صانعی


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه واقع شده‌اند:

 • داروخانه بیمارستان ولیعصر
  ولیعصر، بین یزدان پناه و یاسمی
 • داروخانه دکتر بهزادی به سیما
  بزرگراه شهید همت، عباس پور، شاهین
 • شرکت فاران شیمی
  بزرگراه کردستان، عطار نیشابوری، نیروی انتظامی، کاوه
 • داروخانه دکتر نجفی
  ولیعصر، شاهین، نیلو، بین چهارم و دوم
 • داروخانه دکتر شفازند
  نلسون ماندلا (جردن)، بین خلیل زاده و والی نژاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حمیدرضا زلزله (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه ندارد.
  neshan logo