info
عکس ایستگاه اتوبوس بهزیستی
category

ایستگاه اتوبوس بهزیستی محله مظاهری، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهزیستی

ایستگاه اتوبوس بهزیستی (ایستگاه اتوبوس) در محله مظاهری تهران و خیابان هفده شهریور واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله مظاهری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دنیای بازی ماهک و مجتمع تجاری رضوان و همچنین قنادی کامشاد، درمانگاه 15 شعبان، داروخانه 17 شهریور، شیرخوارگاه شبیر و چلوکبابی حاج حیدر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید رضایی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهزیستی تهران

در شهر تهران، محله مظاهری ، ایستگاه اتوبوس بهزیستی تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه بعثت، 17 شهریور، بین شهرابی و ابوفاضلی می‌باشد. ایستگاه اتوبوس بهزیستی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو بعثت در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شهرام واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بهزیستی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهزیستی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه ولیعصر تخلیه
  خاوران، شهید انورزاده، سیبی، رستگار، بین آزادگر و نیک بخت
 • ایستگاه اتوبوس میدان خراسان
  خاوران، 17 شهریور، بین میدان خراسان و کاظمی
 • ایستگاه اتوبوس ایران خودرو
  شوش، یزدی
 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه بانوان
  پل بعثت، بزرگراه بعثت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهزیستی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهزیستی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهزیستی ندارد.
  neshan logo