info
عکس ایستگاه اتوبوس مقبره الشعرا (سید حمزه)
category

ایستگاه اتوبوس مقبره الشعرا (سید حمزه) محله ششگیلان، تبریز

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مقبره الشعرا (سید حمزه)

ایستگاه اتوبوس مقبره الشعرا (سید حمزه) (ایستگاه اتوبوس) در محله ششگیلان تبریز و خیابان ثقه الاسلام جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله ششگیلان تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه قاجار (خانه امیرنظام گروسی) و حیدر تکیه سی کوی. آذربایجان شناسی و همچنین مقبره الشعرا (آرامگاه استاد شهریار)، مسجد سید حمزه، هتل استقبال، آستان مقدس امامزاده سید حمزه و فست فود اسدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مقبره الشعرا (سید حمزه) تبریز

ایستگاه اتوبوس مقبره الشعرا (سید حمزه) تبریز در شهر تبریز، محله ششگیلان و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در ثقه الاسلام جنوبی، بین حیدرتکیه سی و بهروزیه قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مقبره الشعرا (سید حمزه) تبریز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تبریز بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس مدرس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مقبره الشعرا (سید حمزه) تبریز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مقبره الشعرا (سید حمزه) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 116ش
  بلوار جمهوری اسلامی، بین فردوسی و میدان شهدا
 • ایستگاه اتوبوس میدان اتحاد ( ابتدا)
  اتحاد-مجاهد، بین میدان اتحاد و مرجانی
 • ایستگاه اتوبوس دربند ارشد(میر آقا)
  مصطفی خمینی، بین عارف و حسن پور
 • ایستگاه اتوبوس میدان اتحاد (انتها)
  اتحاد-مجاهد، بین میدان اتحاد و مرجانی
 • ایستگاه اتوبوس میرآقا
  اصمعی، بین شهید محمد امامی و عظیم نسب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مقبره الشعرا (سید حمزه) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مقبره الشعرا (سید حمزه) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مقبره الشعرا (سید حمزه) ندارد.
  location استان آذربایجان شرقی، تبریز، ثقه الاسلام جنوبی، بین حیدرتکیه سی و بهروزیه
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo