عکس ایستگاه اتوبوس نورباران
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس نورباران (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، شریف واقفی

موقعیت ایستگاه اتوبوس نورباران اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس نورباران (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان شریف واقفی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید صدوقی و مجتمع تجاری ترنج و همچنین موسسه زبان گویش، مهمانپذیر پاوا، رستوران 110، کافه بستنی مخصوص و مسجد و حسینیه نورباران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نورباران

ایستگاه اتوبوس نورباران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در خیابان شریف واقفی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شریف واقفی می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس نورباران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی گلزار قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس نورباران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، شریف واقفی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نورباران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتداي ابوالحسن اصفهاني
  ابوالحسن اصفهانی، بین چمران مادی نیاصرم و فروزانفر
 • ایستگاه اتوبوس رکن الدوله
  حمزه اصفهانی شمالی، بین جهانگیر و بهمن
 • ایستگاه اتوبوس چشمه باقرخان
  گلزار، بین رجایی و شکفته
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نورباران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نورباران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نورباران ندارد.
  neshan logo