info
عکس ایستگاه اتوبوس بوستان پیام
category

ایستگاه اتوبوس بوستان پیام محله مسعودیه، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بوستان پیام

ایستگاه اتوبوس بوستان پیام (ایستگاه اتوبوس) در محله مسعودیه تهران و خیابان ابومسلم خراسانی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله مسعودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پنج شنبه بازار مسعودیه و همچنین مدرسه شهدا بانک صنعت و معدن، فست فود ماموت، محسن الکتریک، مکانیکی پارس و خشکشویی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوستان پیام تهران

در شهر تهران، محله مسعودیه ، ایستگاه اتوبوس بوستان پیام تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه امام رضا، مالی، ابومسلم خراسانی، بین نوزدهم و ترک می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بوستان پیام تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس قصر نوین واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بوستان پیام تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بوستان پیام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارم شرقی
  بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی، بین چهارم و سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس داروخانه
  بزرگراه امام رضا، بلوار حسینی مزینانی، بین سوم و چهارم
 • ایستگاه اتوبوس مسگر آباد
  کلهر
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای رضویه
  بزرگراه امام رضا
 • ایستگاه اتوبوس اترک
  کلهر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوستان پیام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوستان پیام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوستان پیام ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه امام رضا، مالی، ابومسلم خراسانی، بین نوزدهم و ترک
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo