info
عکس ایستگاه اتوبوس خزر
category

ایستگاه اتوبوس خزر محله مطهری، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خزر

ایستگاه اتوبوس خزر (ایستگاه اتوبوس) در محله مطهری تهران و خیابان رضایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله مطهری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دنیای بازی ماهک و مجتمع تجاری رضوان و همچنین پارک وفا، اتو مکانیک صفا، خدمات موبایل سیگنال، کتابخانه عمومی پیامبر و قالیشویی آلامتو قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید رضایی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خزر تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس خزر تهران است که در محله مطهری قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بعثت، شهيدان قاسمي، رضایی، تقاطع اکبری مقدم قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس خزر تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو بعثت قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شهرام واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس خزر تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس خزر

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  رضا شجاعی
  جمعه 29 اردیبهشت ماه 1402

  ایستگاه موزائیک سازی قدیم

  1

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خزر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس افشار
  شوش، 17 شهریور، بین شهدین و افشار
 • ایستگاه اتوبوس الوند
  خاوران، دربندی، طیب، بین نقی زاده و طباطبایی
 • ایستگاه اتوبوس سپهر
  خاوران، دربندی، طیب، بین نقی زاده و طباطبایی
 • ایستگاه اتوبوس ذوالفقاری
  بزرگراه بعثت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خزر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خزر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خزر ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه بعثت، شهيدان قاسمي، رضایی، تقاطع اکبری مقدم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo