info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه فدائیان اسلام
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه فدائیان اسلام محله عنصری، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه فدائیان اسلام

ایستگاه اتوبوس چهارراه فدائیان اسلام (ایستگاه اتوبوس) در محله عنصری مشهد و بلوار 17 شهریور جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله عنصری مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهید کامیاب و همچنین پمپ بنزین جایگاه 163، داروخانه شبانه روزی دکتر باستان، فروشگاه کفش پابیست، فروشگاه تسمه پیروز و لوازم یدکی موتور سیکلت اف 10 قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو هفده شهریور، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه فدائیان اسلام مشهد

ایستگاه اتوبوس چهارراه فدائیان اسلام مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله عنصری قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار 17 شهریور جنوبی، بین 17 شهریور 19 و بلوار کوشش قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس چهارراه فدائیان اسلام مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو بسیج قرار دارد. تاکسی سرویس یگانه هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهارراه فدائیان اسلام مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه فدائیان اسلام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید سلیمانی 1
  بلوار فداییان اسلام، سلیمانی منش
 • ایستگاه اتوبوس شهید صدر 24
  بلوار صدر، تقاطع صدر 24
 • ایستگاه اتوبوس شهید صدر 23
  بلوار صدر، بین صدر 13 و 15
 • ایستگاه اتوبوس شهید صدر 21
  بلوار صدر، صدر 21
 • ایستگاه اتوبوس یاران 24
  بلوار صدر، ياران 22، عنصری شرقی 7 - یاران، بین یاران 23 و 25
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه فدائیان اسلام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه فدائیان اسلام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه فدائیان اسلام ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار 17 شهریور جنوبی، بین 17 شهریور 19 و بلوار کوشش
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo