عکس ایستگاه اتوبوس سجاد 4
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس سجاد 4 (محله سجاد شهر، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، بین زنبق و گلریز

موقعیت ایستگاه اتوبوس سجاد 4 در محله سجاد شهر مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس سجاد 4 (ایستگاه اتوبوس) در محله سجاد شهر مشهد و بلوار سجاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و شش ایستگاه اتوبوس در محله سجاد شهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی و زایشگاه مادر و مرکز خرید کاسپین مد (برج نگین پاسارگاد) و همچنین رستوران ریخته گرزاده، دفتر سازمان ملل، روزنامه قدس، مطب دکتر هادی آریامنش و روزنامه فروشی میلاد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سجاد 4

ایستگاه اتوبوس سجاد 4 را می‌توانید در شهر مشهد، محله سجاد شهر بلوار سجاد پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار سجاد، بین زنبق و گلریز می‌باشد. ایستگاه اتوبوس سجاد 4 محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی توس واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سجاد 4 و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، بین زنبق و گلریز


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سجاد 4 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 4
  بلوار خیام، بین خیام 4 و 6
 • ایستگاه اتوبوس سجاد 16
  بلوار سجاد، بین مرجان و پامچال
 • ایستگاه اتوبوس بانک صادرات
  بلوار فردوسی، اخوان ثالث، بین اخوان ثالث 1 و خیام 18
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سجاد 4 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سجاد 4 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سجاد 4 ندارد.
  neshan logo