info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی
category

ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی محله رضاشهر، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی

ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی (ایستگاه اتوبوس) در محله رضاشهر مشهد و بلوار شهید فکوری واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل ایستگاه اتوبوس در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نانوایی، سوپر مارکت یاس، دبیرستان دخترانه غیابی، میوه و سبزی فروشی انار و ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی مشهد

ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله رضاشهر پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید فکوری، بین دقیقی11 و فکوری84 قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس گلچین قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شهید آل شهیدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دلاوران 11
  بلوار شهید فکوری، بلوار دلاوران، بین دلاوران 11 و میدان دلاوران
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه علوم پزشکی
  بلوار شهید فکوری
 • ایستگاه اتوبوس انتهای رضوی
  بلوار پیروزی، بلوار رضوی، بین رضوی37 و 39
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 05 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 05 آذر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   SOHEYL
   دوشنبه 10 مرداد ماه 1401

   معمولی🤷🏻‍♂️

   2
  • avatar
   Elyas
   سه شنبه 30 آذر ماه 1400

   فضای پشت این ایستگاه بسیار عالیه و زیباست

   1
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی ندارد.
  neshan logo