info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدیعکس ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی
category

ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی محله رضاشهر، مشهد

ایستگاه اتوبوس
5.0
2 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی

ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی (ایستگاه اتوبوس) در محله رضاشهر مشهد و بلوار شهید فکوری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و شش ایستگاه اتوبوس در محله رضاشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نانوایی، فست فود خان احمدی، ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی، خدمات الکترونیک امید و میوه و سبزی فروشی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی مشهد

ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله رضاشهر پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید فکوری، نرسیده به میدان سیدعلی آل شهیدی است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس گلچین قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شهید آل شهیدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دلاوران 9
  بلوار شهید فکوری، بلوار دلاوران، بین دلاوران 7 و 9
 • ایستگاه اتوبوس انتهای رضوی
  بلوار پیروزی، بلوار رضوی، بین رضوی 38 و 42
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید مهدوی
  بلوار پیروزی، بلوار دلاوران، بین دلاوران 1 و 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 24 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 24 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شهید آل شهیدی ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار شهید فکوری، نرسیده به میدان سیدعلی آل شهیدی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo