info
عکس پارک
category

پارک (محله شیراز، تهران)

درباره‌ی پارک

موقعیت پارک در محله شیراز تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

پارک (پارک) در محله شیراز تهران و خیابان ملاصدرا، خوارزمی واقع شده است. این بوستان یکی از شش بوستان در محله شیراز تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان تخصصی دندانپزشکی شهید شکری و همچنین بوستان خوارزمی، شرکت آرشین آذرمهر، دانشگاه جامع علمی و کاربری واحد 10، اسپادسیستم و آموزش فن بیان انسان پویا قرار گرفته است.سایر پارک‌های که در محدوده پارک واقع شده‌اند:

 • حمام آفتاب باغ راه فدک
  ایران زمین، پارک فدک ایران زمین
 • بوستان صفا
  کارگر شمالی، دوم
 • پارک قو
  (3.0)
  شیخ بهائی، عرفی شیرازی
 • پارک زیتون
  (2.0)
  شقایق، بیست و دوم بهمن
 • پارک عرفی شیرازی
  (4.0)
  بزرگراه شهید چمران، صائب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 07 اردیبهشت ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فضای سبز پارک بوستان

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 07 اردیبهشت ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارک ندارد.
  neshan logo