info
عکس پارک
category

پارک محله شیراز، تهران

درباره‌ی پارک

پارک (پارک) در محله شیراز تهران و خیابان ملاصدرا، خوارزمی واقع شده است. این بوستان یکی از شش بوستان در محله شیراز تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان تخصصی دندانپزشکی شهید شکری و همچنین بوستان خوارزمی، شرکت آرشین آذرمهر، دانشگاه جامع علمی و کاربری واحد 10، اسپادسیستم و هوش مصنوعی دیدبان قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان پارک تهران

بوستان پارک تهران را می‌توانید در محله شیراز شهر تهران پیدا کنید. استان تهران، تهران، ملاصدرا، خوارزمی آدرس دقیق این پارک است. بوستان پارک تهران از پرطرفدارترین مکان‌های تفریحی واقع در محله شیراز است. از میان فست فودها و رستوران‌های خوبی که در اطراف این پارک هستند، می‌توانیم به رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن، اغذیه نشاط - شعبه مرکزی و رستوران نایب ساعیاشاره کنیم. شما می‌توانید مراکز تفریحی دیگری مثل برج میلاد، برج میدان آزادی و پل طبیعت تهران را هم در محدوده بوستان پارک تهران پیدا کنید.

چطور به بوستان پارک تهران برویم؟

شما می‌‌توانید برای کاهش آلودگی هوا، برای رفتن به این پارک از حمل‌و‌نقل عمومی استفاده کنید. یکی از ایستگاه‌های اتوبوس در نزدیکی بوستان پارک تهران، ایستگاه اتوبوس تره بار است. اپلیکیشن مسیریاب نشان، در پیدا کردن بهترین مسیر به شما کمک می‌کند. شما می‌توانید اطلاعات خوب دیگری هم از نقشه نشان دریافت کنید. اطلاعاتی مثل لوکیشن دقیق بوستان پارک تهران روی نقشه، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این مکان.

تصاویر مربوط به این پارک را می‌توانید در ادامه ببینید. ما آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان پارک تهران را هم با شما به اشتراک گذاشته‌ایم تا به‌راحتی به این مکان بروید. فراموش نکنید اگر به این پارک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر پارک‌های که در محدوده پارک واقع شده‌اند:

 • حمام آفتاب باغ راه فدک
  ایران زمین، پارک فدک ایران زمین
 • بوستان صفا
  کارگر شمالی، دوم
 • پارک قو
  (3.0)
  شیخ بهائی، عرفی شیرازی
 • پارک زیتون
  (2.0)
  شقایق، بیست و دوم بهمن
 • پارک عرفی شیرازی
  (4.0)
  بزرگراه شهید چمران، صائب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارک ندارد.
  neshan logo