عکس ایستگاه اتوبوس لاله
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس لاله (محله صادقیه، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه جلال آل احمد

موقعیت ایستگاه اتوبوس لاله در محله صادقیه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس لاله (ایستگاه اتوبوس) در محله صادقیه تهران و بزرگراه جلال آل احمد واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله صادقیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند Taha Translation Office و برج گلدیس و همچنین موسسه حقوقی بینش، داروخانه شبانه روزی دکتر علمی، کافه رستوران باران، دبیرستان پسرانه نمونه دولتی فرهنگ و صندوق بازنشستگی نفت غرب تهران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس لاله

در شهر تهران، محله صادقیه بزرگراه جلال آل احمد، ایستگاه اتوبوس لاله قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه جلال آل احمد بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس لاله عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس احسان قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس لاله مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه جلال آل احمد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده لاله واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک سارا
  بلوار آیت الله کاشانی، بعد از نجف زاده فروتن
 • ایستگاه اتوبوس مترو صادقیه
  بزرگراه جناح، بین گوهری مهر و سازمان آب
 • ایستگاه اتوبوس سنگ فروشی
  مرزداران، بین حضرت ابوالفضل و بزرگراه اشرفی اصفهانی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه فروتن
  بلوار آیت الله کاشانی، بعد از نجف زاده فروتن
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه گل افشان
  سازمان آب، بزرگراه اشرفی اصفهانی، شالی، بین بوستان یکم و بوستان چهارم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس لاله اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس لاله در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس لاله ندارد.
  neshan logo